« zpět na reference

JS realitní kancelář s.r.o., Ústí nad Labem

web s redakčním systémem a responzivním designem

Název zákazníka: JS realitní kancelář s.r.o., Ústí nad Labem
Termín realizace: 5/2013
Webové stránky: www.jsrk.cz
Popis zakázky:

Klient si u nás objednal redesign webových stránek. Novou grafiku jsme nasadili na vlastní redakční systém s modulem aktualit a článků. Grafika je responzivní, tj. přizpůsobená zobrazování na tabletech a mobilních zařízeních.

JS realitní kancelář Ústí nad Labem je obchodním zástupcem společnosti DFH Haus CZ s.r.o. - OKAL rodinné domy na klíč, dřevostavby OKAL a zprostředkovatelem prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí v Ústeckém a Libereckém kraji, respektive celé ČR.

Dle představy klienta jsme nakreslili také logo realitní kanceláře "JSRK".


Zákazník o nás napsal:

Již potřetí jsem se rozhodl pro redesign webových stránek mojí společnosti, čímž jsem sám sebe vystavil dilematu, kterého z mnoha zhotovitelů oslovit uvedenou poptávkou. Na předchozí zhotovitele jsem se obrátit nechtěl, neboť mi žádný z obou nedokázal poskytnout následnou údržbu webu. Prostudoval jsem několik internetových firemních prezentací a jako potencionálního pro mě nejvhodnějšího dodavatele, budoucího obchodního partnera, jsem zvolil firmu Vaše Webovky pana Milana Vorla.

Po absolvování první pracovní schůzky bylo zřejmé, že jsem zvolil dobře. Pan Vorel trpělivě vyslechl mnou sdělené požadavky na design a funkčnost budoucí webové prezentace, načež mi sdělil pevný termín zhotovení díla i jeho konečnou a neměnnou cenu. Vzhledem k náročnosti zhotovení díla probíhaly práce v několika předem avizovaných fázích, během kterých jsem byl pravidelně informován o jejich průběhu, respektive jsem schvaloval naplnění dílčích zadání. Přestože jsem byl patrně poměrně náročným zákazníkem, pan Vorel a jeho spolupracovníci vždy plně respektovali moje konečná zadání, která také následně bravurně vyřešili. Sluší se podotknout, že jsem s rostoucí důvěrou v profesionalitu zhotovitele v mnoha ohledech přistoupil na jím navrhovaná řešení. V průběhu realizace zadání mi pan Vorel trpělivě zodpověděl bezpočet laicky položených otázek a navíc dobře míněnou radou přispěl k mému rozhodnutí o změně poskytovatele hostingu, což do budoucna pozitivně ovlivní výdajovou stranu rozpočtu společnosti.

Resumé:

V předem dohodnutém termínu a za předem dohodnutou cenu mi byla předána bezchybně fungující firemní webová prezentace navíc nad rámec původní dohody umístěná u nově zvoleného poskytovatele webhostingu. V osobě pana Vorla a jeho spolupracovníků jsem konečně i do budoucna nalezl obchodního partnera, profesionála, na kterého se mohu absolutně spolehnout, neboť jím jednou dané slovo také platí.

Firmu VašeWebovky.cz mohu s klidným svědomím doporučit všem poptávajícím kvalitní a spolehlivé webdesignové služby.

Mgr. Jiří Sýkora v.r., majitel JS realitní kancelář s.r.o., kontakt: 608 242 845